Kontakt

Stokke Idrettslag

Fakturere oss?

Vi ønsker faktura på EHF.
Org.nr: 971321059
Merk faktura nøye med enten hovedlaget eller gruppe, og beskrivende prosjekt samt kontaktperson.
Kontonummer: 2500.24.92817

Stokke IL
Postboks 89
3161 Stokke

Administrasjon:

Håkon Kjølstad Nilsen
Daglig leder
Mobil: 95 06 37 85
Mail: dagligleder@stokkeil.no 

Håkon Kjølstad Nilsen har sitt kontor i Stokkehallen (Rørkollveien 2), og er tilgjengelig mellom 08:00-16:00 mandag-fredag. Ta kontakt hvis man ønsker avtale, da daglig leder fra tid til annen også kan ha hjemmekontor. 

Daglig leder har følgende ansvarsområder:

• Medlemsspørsmål – Faktura, Min Idrett
• Markedsarbeid – Sponsorer, stiftelser/søknader
• Økonomi – Regnskap, budsjettering
• Sandefjord kommune – Stokkehallen

Gruppene

Hovedstyret v/ Hans Martin Bærefjellleder@stokkeil.no 
Fotballfotball@stokkeil.no 
Gymnastikk og Turnturn@stokkeil.no
Håndballhandball@stokkeil.no 
Orienteringorientering@stokkeil.no 
Skiski@stokkeil.no 
Petanque (utvalg styrt av hovedstyret)petanque@stokkeil.no
Tennis (ansvarlig for tennisbanen)tennis@stokkeil.no
Allidrettallidrett@stokkeil.no
E-Sporte-sport@stokkeil.no

Postadresser

HovedlagetPostboks 89, 3161 Stokke
OrienteringTassebekkveien 9, 3160 Stokke
Gymnastikk og TurnPostboks 48, 3161 Stokke
SkiPostboks 18, 3160 Stokke
FotballPostboks 189, 3160 Stokke
HåndballPostboks 89, 3161 Stokke
E-sportPostboks 89, 3161 Stokke
PetanquePostboks 89, 3161 Stokke