Stokke Idrettslag

Org.nr: 971321059
Kontonummer: 2500.24.92817

Administrasjon:


Håkon Kjølstad Nilsen
Daglig leder
95 06 37 85
dagligleder@stokkeil.no 

Håkon har sitt kontor i Stokkehallen (Rørkollveien 2), og er tilgjengelig mellom 08:00-16:00 mandag-fredag. Ta kontakt hvis man ønsker avtale, da daglig leder fra tid til annen også kan ha hjemmekontor. 

Han har følgende ansvarsområder:

  • Medlemsspørsmål - Faktura, Min Idrett, 
  • Markedsarbeid - Sponsorer, stiftelser/søknader
  • Økonomi - Regnskap, budsjettering
  • Sandefjord kommune - Stokkehallen

Gruppene:

Hovedstyret v/ Hans Martin Bærefjellleder@stokkeil.no 
Fotballfotball@stokkeil.no 
Gymnastikk og Turnturn@stokkeil.no
Håndballhandball@stokkeil.no 
Orienteringorientering@stokkeil.no 
Skiski@stokkeil.no 
Petanque (utvalg styrt av hovedstyret)petanque@stokkeil.no
Tennis (ansvarlig for tennisbanen)tennis@stokkeil.no
E-Sporte-sport@stokkeil.no

Postadresser:

HovedlagetPostboks 89, 3161 Stokke
OrienteringTassebekkveien 9, 3160 Stokke
Gymnastikk og TurnPostboks 48, 3161 Stokke
SkiPostboks 18, 3160 Stokke
FotballPostboks 189, 3160 Stokke
HåndballPostboks 89, 3161 Stokke
E-sportPostboks 89, 3161 Stokke
PetanquePostboks 89, 3161 Stokke

Kontaktinformasjon til hovedstyret finner du her.


Levert av IdrettenOnline