Kontaktinformasjon for Stokke IL:

Gruppene:

Fotballfotball@stokkeil.no 
Gymnastikk og Turnturn@stokkeil.no
Håndballhandball@stokkeil.no 
Orienteringorientering@stokkeil.no 
Skiski@stokkeil.no 
Petanque (utvalg styrt av hovedstyret)petanque@stokkeil.no
Tennis (ansvarlig for tennisbanen)tennis@stokkeil.no
E-Sporte-sport@stokkeil.no

Hovedstyret:

Leder HovedstyretHans Martin Bærefjellleder@stokkeil.no Tlf: 406 39 593 
Leder Gymnastikk og TurnTone Nielsenturn@stokkeil.no Tlf: 938 48 606
Leder Fotball
Hildegunn Bjerknesfotball@stokkeil.noTlf: 915 17 205
Leder Håndball
Tor Edvard Strand
handball@stokkeil.no Tlf: 934 16 566
Leder Orientering
Arne Kristensenorientering@stokkeil.no Tlf: 958 97 095
Nestleder Ski
Ida Andrènnestleder_ski@stokkeil.no 
Tlf: 934 40 284
Leder e-sportDaniel Bachmann Mikalsene-sport@stokkeil.no Tlf: 907 00 449
Nestleder HovedstyretJon Harald Bøvre
nestleder@stokkeil.no     Tlf: 472 00 497
Sekretær Hovedstyret
Vibeke B. Kværhellensekretaer@stokkeil.noTlf: 957 39 275
Kasserer Hovedstyret
Henrik Kværne Gravdalkasserer@stokkeil.no Tlf:459 63 914
MarkedskoordinatorLars Olborgmarkedsleder@stokkeil.noTlf: 920 54 145
AnleggskoordinatorKenneth Mathiassen
anleggsleder@stokkeil.no 
Tlf: 917 54 280
Sportslig koordinator

sportsligleder@stokkeil.noTlf:
Styremedlem og politiattest
Bjørn Vegar Norvang
politiattest@stokkeil.no
Tlf: 413 68 393
Styremedlem og støttefond
Thea Cathrine Bredholtstottefond@stokkeil.no
Tlf: 948 66 034
Styremedlem (ungdomsrep.)
Julie Aas-Bergsholmjul25051@skole.vtfk.no 
Tlf: 416 95 170
Styremedlem (ungdomsrep.)



VaraCharlotte Moland

VaraWenche Davidsen

Postadresser:

HovedlagetPostboks 89, 3161 Stokke
OrienteringTassebekkveien 9, 3160 Stokke
Gymnastikk og TurnPostboks 48, 3161 Stokke
SkiPostboks 18, 3160 Stokke
FotballPostboks 189, 3160 Stokke
HåndballPostboks 138, 3161 Stokke

Levert av IdrettenOnline