Kontaktinformasjon for Stokke IL:

Gruppene:

Fotballfotball@stokkeil.no 
Gymnastikk og Turnturn@stokkeil.no
Håndballhandball@stokkeil.no 
Orienteringorientering@stokkeil.no 
Skiski@stokkeil.no 
Petanque (utvalg styrt av hovedstyret)petanque@stokkeil.no
Tennis (ansvarlig for tennisbanen)tennis@stokkeil.no

Hovedstyret:

Leder HovedstyretHans Martin Bærefjellleder@stokkeil.no Tlf: 406 39 593 
Leder Gymnastikk og TurnTone Nielsenturn@stokkeil.no Tlf: 938 48 606
Leder Fotball
Hildegunn Bjerknesfotball@stokkeil.noTlf: 915 17 205
Leder Håndball
Tor Edvard Strand
handball@stokkeil.no Tlf: 934 16 566
Leder Orientering
Jon Harald Bøvre
orientering@stokkeil.no Tlf: 472 00 497
Nestleder Ski
Ida Andrènnestleder_ski@stokkeil.no 
Tlf: 934 40 284
Nestleder HovedstyretHans Magne Holstnestleder@stokkeil.no     Tlf: 959 85 806
Sekretær Hovedstyret
Vibeke B. Kværhellensekretaer@stokkeil.noTlf: 957 39 275
Kasserer Hovedstyret
Egil Olsrødkasserer@stokkeil.no Tlf: 950 53 265
MarkedskoordinatorLars Olborgmarkedsleder@stokkeil.noTlf: 920 54 145
AnleggskoordinatorKenneth Mathiassen
anleggsleder@stokkeil.no 
Tlf: 917 54 280
Sportslig koordinator

sportsligleder@stokkeil.noTlf:
Styremedlem og politiattest
Bjørn Vegard Norvang
politiattest@stokkeil.no
Tlf: 413 68 393
Styremedlem og støttefond
Thea Cathrine Bredholtstottefond@stokkeil.no
Tlf: 948 66 034
Styremedlem (ungdomsrep.)
Julie Aas-Bergsholm04julaas@sandefjord365.onmicrosoft.com
Tlf: 416 95 170
Styremedlem (ungdomsrep.)
Peder Bergsholm Kværhellenpederbkvaerhellen@gmail.com
Tlf: 480 55 275

Postadresser:

HovedlagetPostboks 89, 3161 Stokke
OrienteringTassebekkveien 9, 3160 Stokke
Gymnastikk og TurnPostboks 48, 3161 Stokke
SkiPostboks 18, 3160 Stokke
FotballPostboks 189, 3160 Stokke
HåndballPostboks 138, 3161 Stokke
Levert av IdrettenOnline